O nas

Nasza firma działa na rynku już od 20 lat. Pomimo tak długiej obecności na rynku która umożliwiła nam zdobycie stabilnej pozycji w branży, ciągle jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się. Kładziemy ciągle nacisk na poszerzanie asortymentu oraz kompleksową obsługę klientów.

Mając na uwadze zmieniające się trendy oraz pragnąc sprostać Państwa oczekiwaniom, umożliwiamy zakupy bez wychodzenia z domu przez różne portale aukcyjne i ogłoszeniowe, oraz nasz sklep internetowy który zostanie uruchomiony już wkrótce. Od początku naszej działności współpracujemy wyłącznie z polskimi hutami szkła, dzięki czemu możemy zaoferować bardzo duży wybór doskonałej jakości opakowań szlanych od Polskich producentów, spełniające wszelkie normy i atesty.

Zakupione artykuły można odebrać osobście w naszej firmie która mieści się w Zambrowie (woj. podlaskie), oraz poczekać w domu na dostawę przez sprawdzone firmy kurierskie (realizujemy zamówienia kurierskie, paletowe oraz całosamochodowe).

Gwarantujemy:

  • atrakcyjne ceny
  • terminowe dostawy
  • pewnego dostawcę
  • niezmiennie wysoką jakość opakowań szklanych
  • szeroki wybór asortymentu
  • miłą i kompleskową obsługę

Zapraszamy do współpracy wszystkich producentów przetworów owocowych i warzywnych, mięsnych, rybnych, miodu, soków, napojów, alkoholi, win i nie tylko, jak również osoby robiące przetwory na zimę w swoich gospodarstwach domowych.

Siedziba firmy

Od 20 lat zajmujemy się hurtową sprzedażą słoików i nakrętek. Słoiki pochodzą z polskich chut szkła.